Kısaca Biz


Mermersanat 1995 yılında . İstanbul Altınşehir de . Mermer Atölyesi olarak kurulmuş olup, Zamanla kendini geliştirip büyümüştür. Ve 2016 yılında , İstanbul - Büyükçekmece Eski Silivri Caddesinde Fabrikasını kurmuştur. Makine Parkurlarını son Teknolijiyle de Değiştirerek faaliyetini Sürdürmektedir.

Mermercilikteki .Üretim tecrübesiyle, İşinde profosyonel olan. Deneyimli Personeli, uzman kadrosuyla.Klasik Şömine , Modern Şömine , Rustik Şömine , Oyma Şömine , Mutfak tezgahları ,Mermer Basamak , Mermer Granit Kaplama..Hatasız Kusursuz Titiz bir işçilikle Üretim ve montajlarını yapmaktadır.

MAKİNA PARKURU. Otomatik Pah Makinası. Otomatik Cila Makinası . KomProsörlü ve Sulu Aşındırıcı Makinalar.

21 yıldır Türkiye'de Şömine imalat, satış ve montaj hizmeti vermekteyiz. Firmamız şömine sektöründe referans firmalar arasındadır. Gerek satış gerekse satış sonrası arıza ve bakım konusunda en çağdaş yöntemlerle çalışmamızı yürütmekteyiz.

Firmamız 21 yıldır kaliteyi ilk elden sizlere sunmaktadır.

Sitemizden ve Merkezimizden satılan ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır. Arıza ve bakım esnasında gereksiz formalitelerle uğraşmazsınız.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Nazmi Bey

Firma Yetkilisi

Satış Temsilcisi

Bilgi Danışma

21 Yılı aşkın süredir şömine imalatı, satışı ve montajı yapmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İletişim

Korsan Firmalarla Karıştırmayınız


21 Yıldır sizlerleyiz.

Hızlı Servis

İşinde Uzman Kadro

1. Sınıf Ürünler

Şömine Fiyatları


Hizmette 21 Yıl

21 Yıldır Türkiye'de şömine imalatı, satışı, montajı ve bakım hizmetlerini veren profesyonel bir firmayız.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Ürün

Şömine Fiyatları.com, Uzman teknik kadrosu, geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübesiyle sektörde saygın, güvenilir bir konum elde etmiştir. Bu sayede sektördeki pazar payımızı her geçen gün büyüterek kaliteli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktayız.

Servis

Merkez binamızdan ve Web Sitemizden satılan ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır. Arıza ve bakım durumunda formalitelerle uğraşmazsınız.

Hayatınıza Renk Katan Şömineler

İhtiyaçınıza uygun bir şömine seçerek hayatınıza renk katın.